IyaşParkKongreveDüğünSalonu


Iyaşpark Düğün Salonu olarak, yılların verdiği müthiş tecrübemizle faaliyet gösteriyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel gününüzde, tüm ayrıntılar ile ilgilenerek çiftlerimizin bütün yükünü hafifletmeye çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla Isparta’da düğün yapmak isteyen çiftlerimizi salonumuza davet ediyoruz.

Salonumuz 1200 kişilik ağırlama kapasitesiyle, size hayatınızın en özel zamanını en iyi şekilde geçirme imkânı sunuyor. Geniş salonumuz dışında daha az davetli düğünleriniz için 500 kişilik salonumuz da bulunuyor. Dilediğiniz salonu tercih edebilirsiniz. 8 kişilik yuvarlak masalarımızda kahverengi işlemeli örtü giydirmelerimiz bulunuyor. İsteğe göre mekân ve sandalye süslemelerinde değişikliğe gidebiliyoruz. Her masanın üzerinde bulunan aydınlatmalarımızla salonumuzda güzel bir ambiyans yakalıyoruz.

Düğün organizasyonlarınızda size,

-Dilediğiniz renk ve konsepte hazırlayabileceğimiz mekân alternatifleri,
-Meşrubat ve kuru pasa ikramları,
-Yemekli düğün tercihleriniz için özenle hazırladığımız menü seçenekleri,
-Fotoğraf ve video çekimleri,
-Davetlileri karşılama ekibi,
-Profesyonel ışık ve sahne hizmeti sunuyoruz.

Oldukça geniş ve ferah bir yapıya sahip pist alanımızla siz değerli çiftlerimiz ve sevdiklerinize gönlünüzce dans edebilme fırsatı sağlıyoruz. Düğününüzde çalacak olan müziklere birlikte karar veriyoruz; kötü sürprizlere yer vermemek adına bütün kötü olasılıkları düşünüp önlemler alıyoruz.

Erken rezervasyonlarınızda özel indirim fırsatı sunan Iyaşpark Düğün Salonu, eşsiz ihtişamı ve konforuyla sizi bekliyor. Ayrıca size güzel bir haberimiz var! Salonumuzda düğün yapmanız halinde size anlaşmalı otelimizde balayı odası armağan ediyoruz.

Düğün dışında nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri ve benzer tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Size sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha size sunacağımız birçok avantajlı paket bilgisi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.